SUŽINOK DAUGIAU APIE ATLETINĘ MEKA

Geriau pradėjau sėdėti, laikyti rankas taisyklingai. Geriau jojiu, stabiliau sėdžiu. Atisrado stiprumas kojose ir pilvo prese.

- Odrė (Jodinėjimas)

Su Ričardu sportuoja abu mano sūnūs, kurie siekia gerų sportinių rezultatų. Pas Ričardą radome darbo metodus, kuriuos naudojant agresyviai tobulėjama, bet tuo pačiu metu vaikai išmoksta pažinti savo kūną, supranta, kaip reikia sportuoti, kad savęs nesužalotų. Vaikai nori sportuoti, mėgaujasi tuo, randame būdus tai daryti tiek Ričardo klube, tiek nuotoliniu būdu, kai nesame Vilniuje.”

- Aurimas Bakas (Futbolas)

”Ričardo profesionalumas, nes parenka kiekvienam individualius pratimus, kurie idealiai tinka. 2) Ričardo kokybės reiklumas, kadangi tol stengiasi, kol "neužsidegs" raumuo arba prakaitas "papuošia" kaktą:). 3) Idealus teorinis ir praktinis santykis, nes iš pradžių randama priežastis, o po to ji kryptingai šalinama! Tokia Ričardo 1-3 punkto kombinacija ant kojų vėl pastato net nuo išvaržos kamuojamus sportininkus"
- Rimvydas
"Very good sessions, professional and interesting every time, before starting this process I always had very often pain in the back and feet, issues got from previous incidents, after a few months we worked a lot to fix the problem and now it's a long time that I don't feel the pain, now I can focus on build the body as athletic as possible, very recommended"
- Elio
”Aš esu labai patenkinta savo kūno pokyčiais, savo kūno progresu! Visada svajojau turėti gražią figūrą ir mano svajonė pildosi! Patinka dėmesys ir labai smagus bendravimas! Mano šeima siunčia linkėjimus nerealiam koučiui!! Nes treneris ir fizioterapeutas iki galo neapibudina visko, ką gauni ateidamas į šią sporto salę”

- Daria

”Šio trenerio dėka, po daugiau nei 15 metų pertraukos vėl prisijaukinau sportą. Treniruotės dinamiškos, parengtos pagal fizinę būklę, siekiant išvengti traumų. Rezultatai tikrai džiugina, labai rekomenduoju.”

- Elita

”Profesionalios treniruotės, visapusiškas dėmesys, kompetencija, tai pirmos mintys, kurios kyla pagalvojus apie Ričardo treniruotes! Individualus darbas, trenerio dėmesys detalėms ir sudarytos treniruočių programos leidžia stiprinti silpnąsias vietas ir teisiklingai siekti užsibriežtų tikslų. Ačiū, kad dalinatės!!!”

- Dalia

”Pas trenerį Ričardą, tikra atltinė, sporto meka, kurioje sportu mėgaujasi tiek vaikai, tiek suaugę, tiek rimti sportininkai, tiek mėgėjai ar tik pradedantys sportuoti. Individualiuose treniruotėse arba labai mažose grupelėse treneris jums skiria maksimaliai dėmesio, kas leidžia treneriui koncentruotis į judesių kokybę ir individualiai parinkti pratimus bei treniruotės intensivumą. Mus, kaip tėvus, labai džiugina, kad treneris Ričardas yra tikras autoritetas vaikams ir jo žodis yra šventas ir neginčijamas. Vaikai, be papildomų raginimų namuose atlieka visus trenerio namų darbus. Labai rekomenduoju Atletinę Meką visiems be išimties ir nesvarbu kokio lygio "atletas" esi, nes po treniruočių tikrai tapsi ATLETAS:). ”

- Linas

Atėjau, nes jaučiausi blogai sportuojant, turėjau daug traumų ir raumenys buvo silpni. Dabar jaučiu progresą. Patinka treniruotės ir pats treneris.”

- Michal (Futbolas)